צוואות וירושות

שיתוף:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on print

צור קשר

צוואה היא ציווי של אדם שקובע מה ייעשה ברכושו ובעזבונו לאחר מותו. על מנת שלצוואה יהיה תוקף משפטי עליה לעמוד בדרישות שנקבעו בחוק. חוק הירושה, תשכ"ה-1965 מכיר בארבעה סוגי צוואות: צוואה בכתב יד; צוואה בפני עדים; צוואה בפני רשות וצוואה בעל פה או צוואת "שכיב מרע". כמו כן קיימת צוואה הדדית אשר הוסדרה בתיקון 12 לחוק הירושה, תשכ"ה-1965 על ידי תוספת סעיף 8 א' לחוק, מדובר בצוואה מיוחדת, ששותפים לה שני אנשים, בדרך כלל בני זוג. היא נכתבת בדרך כלל כאשר בני הזוג רוצים להבטיח בצוואתם שעם פטירת אחד מהם, בן הזוג הנותר בחיים יהיה רשאי להעביר את הרכוש בצוואתו אך ורק בהתאם למוסכם ביניהם.

משרדינו מלווה את לקוחותיו בעריכת צוואות על פי רצונם האמיתי והמלא תוך שמירה על פרטיותם וכבודם ותוך התחשבות בנסיבותיהם האישיות. בנוסף, אנו מטפלים בצווי ירושה וצווי קיום צוואה.
למשרדינו יש את הידע, הכלים, המומחיות והניסיון בכל הקשור לצוואות וירושות, לרבות ניסוח צוואות, הגשת בקשות לצו ירושה או לצו קיום צוואה בפני הרשם לענייני ירושות או בית המשפט לענייני משפחה או ביה"ד הרבני האזורי, התנגדות לקיום צוואה ופסילת צוואה כמו גם ניהול עיזבונות, מינוי מנהל עיזבון, טיפול בחלוקת ירושה עפ"י הצוואה, רישום דירה על פי צו ירושה או צו קיום צוואה בלשכת רישום מקרקעין (טאבו) ועוד.

מלאו את פרטיכם ועו"ד מטעמנו יחזור אליכם בהקדם