התמחויות המשרד

שיתוף:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on print

צור קשר

[mk_page_section bg_color="#1f367e" bg_repeat="no-repeat" min_height="36" full_width="true" sidebar="sidebar-1"][vc_column][mk_fancy_title color="#ffffff" size="44" margin_top="10" margin_bottom="0" font_family="none" align="center" animation="fade-in"]התמחויות המשרד[/mk_fancy_title][/vc_column][/mk_page_section][mk_page_section sidebar="sidebar-1"][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width="1/3"][mk_padding_divider][mk_fancy_title color="#003f7e" size="24" line_height="57" margin_bottom="0" font_family="none" align="right" animation="fade-in"]צור קשר[/mk_fancy_title][vc_column_text align="right" animation="right-to-left"]

[/vc_column_text][mk_image src="http://himi-law.com/wp-content/uploads/2016/11/shutterstock_314449955.jpg" image_size="full"][/vc_column_inner][vc_column_inner width="2/3"][mk_padding_divider][vc_column_text align="right" animation="right-to-left"][/vc_column_text][vc_column_text align="right" animation="right-to-left"]

מקרקעין:

משרדנו מעניק שירותי ייצוג וליווי צמודים לרוכשים ומוכרים בעסקאות מכר פשוטות ומורכבות וכן מלווה פרויקטים של ביצוע עבודות על פי תמ"א 38 על שלל תיקוניה, פינוי בינוי, עיבוי בינוי, ליווי דיירים, קבוצות רכישה, עסקאות קומבינציה, ליווי קבלנים ויזמים, וכיו"ב.

הליווי המשפטי המוענק ללקוחות המשרד חולש על כל שלבי העסקה:

ביצוע בדיקות משפטיות ותכנוניות (לרבות היטל השבחה, תיק הבניין והדירה, אישורי זכויות ברמ"י ו/או בחברות המשכנות)

ניהול המו"מ החוזי

התקשרות עם מתכננים וגופי הביצוע השונים

ליווי בהליכי השומה מול רשויות המיסים

הסדרת ההליך הרישומי בפנקסי הרישום

ליווי יזמים מול גופים פיננסיים המהווים מקור השלמת הון

במסגרת הליווי השוטף בתחום המקרקעין, מעניק המשרד ליווי משפטי מקיף וכולל בנושאי מיסוי, ומלווה מגוון רחב של עסקאות מתוך ראייה רחבה ומקצועית. בבסיס הייעוץ נלקחים בחשבון האספקטים השונים של העסקה אשר עשויים להשפיע על כדאיותה, הן לתווך הקצר והן לתווך הארוך. הליווי השוטף כולל ייעוץ בהגשת השומה לרשות המיסים, ליווי הלקוחות בדיוני השומה מול פקידי המס והגשת השגות במידת הצורך. כמו-כן, במסגרת הליווי המשפטי, מעניק המשרד ללקוחותיו חוות דעת בסוגיות מיסוי מגוונות וטיפול מול שלטונות המס במתן פסיקות מקדמיות.

 

תמ"א 38/ פינוי בינוי :

ניסיון רב בליווי ויישום פרויקטיים נרחבים של התחדשות עירונית, כל זאת תוך השמת דגש רב למימוש מלא של זכויות לקוחותינו לרבות השלמת הפרויקט בזמן שהוקצב לו.

הליווי המשפטי חולש על כל שלבי הפרויקט, החל משלב המו"מ, דרך גיבוש הסכם מחייב וכלה ברישום או תיקון צו הבית המשותף. לעו"ד אביתר חימי ידע וניסיון פרקטי רב בתחום ההתחדשות העירונית על כל רבדיה לרבות היבטי המס והתכנון, אשר יובילו את הפרוייקט לסיום בהצלחה.


חוזים:

משרדנו מייצג ומלווה אנשים פרטיים ועסקים בהתקשרויות חוזיות, החל משלב ניהול המשא ומתן ועד לחתימה על ההסכם, תוך התאמה אישית ומדויקת לצרכי הלקוח.

משרד עו"ד אביתר חימי מעניק ליווי משפטי ללקוחותיו במתחם רחב של היבטים נדל"נים ובעסקאות מכר דירות. לקוחות המשרד נהנים ממקצועיות הנשענת על ניסיון רב של שנות עשייה במגוון עסקאות כמפורט דלקמן:

מכר דירות קבלן

מכר דירות בפרויקטים של התחדשות עירונית.

מכר דירות יד שנייה

רכישת קרקעות

רכישת נדל"ן מסחרי

הסכמי אופציה ונאמנות

הסכמי שיתוף

הסכמי שכירות

קבוצת רכישה

עסקת קומבינציה

הליווי המשפטי כולל בין היתר את הבדיקות המקדמיות שיש לבצע טרום העסקה ואת שלב המו"מ עד לכריתת החוזה. עלינו כפרקליטים מוטלת משימה להתוות את דרכם של הלקוחות בעסקה באופן שמשקף את רצונותיהם, תוך שימת דגש על הפן הכלכלי ועל מהות התחייבויותיהם החוזיות.

במידת הצורך אנו נדרוש להתרות בפני לקוחותינו על מכשלה או על כל בעיה משפטית אשר עלולה לגרום להם חסרון כיס. ראיה כוללת של עסקת המקרקעין וניתוח כלכלי מקדים יסייע בהוצאת העסקה הנדל"נית אל הפועל מהמישור החוזי למישור המעשי.

צוואות וירושות:

צוואה היא ציווי של אדם שקובע מה ייעשה ברכושו ובעזבונו לאחר מותו. על מנת שלצוואה יהיה תוקף משפטי עליה לעמוד בדרישות שנקבעו בחוק. חוק הירושה, תשכ"ה-1965 מכיר בארבעה סוגי צוואות: צוואה בכתב יד; צוואה בפני עדים; צוואה בפני רשות וצוואה בעל פה או צוואת "שכיב מרע". כמו כן קיימת צוואה הדדית אשר הוסדרה בתיקון 12 לחוק הירושה, תשכ"ה-1965 על ידי תוספת סעיף 8 א' לחוק, מדובר בצוואה מיוחדת, ששותפים לה שני אנשים, בדרך כלל בני זוג. היא נכתבת בדרך כלל כאשר בני הזוג רוצים להבטיח בצוואתם שעם פטירת אחד מהם, בן הזוג הנותר בחיים יהיה רשאי להעביר את הרכוש בצוואתו אך ורק בהתאם למוסכם ביניהם.

משרדינו מלווה את לקוחותיו בעריכת צוואות על פי רצונם האמיתי והמלא תוך שמירה על פרטיותם וכבודם ותוך התחשבות בנסיבותיהם האישיות. בנוסף, אנו מטפלים בצווי ירושה וצווי קיום צוואה.

למשרדינו יש את הידע, הכלים, המומחיות והניסיון בכל הקשור לצוואות וירושות, לרבות ניסוח צוואות, הגשת בקשות לצו ירושה או לצו קיום צוואה בפני הרשם לענייני ירושות או בית המשפט לענייני משפחה או ביה"ד הרבני האזורי, התנגדות לקיום צוואה ופסילת צוואה כמו גם ניהול עיזבונות, מינוי מנהל עיזבון, טיפול בחלוקת ירושה עפ"י הצוואה, רישום דירה על פי צו ירושה או צו קיום צוואה בלשכת רישום מקרקעין (טאבו) ועוד.

 

ניהול עיזבונות

משרדנו מתמחה בטיפול עזבונותיו של המוריש ונכסיו. הטיפול הנ"ל כולל הגשת בקשות למתן צוי ירושה ו/או למתן צו קיום צוואה, טיפול ברישום הצווים בלשכת רישום המקרקעין, בחברות המשכנות, במינהל מקרקעי ישראל, איגוד כספים וחלוקתם בין היורשים ככתוב בצוואה ואיכון נכסים. המשרד עושה כל שנדרש כדי לסיים את מלאכת ניהול העיזבונות ביעילות ובמהירות מקסימלית במקביל לרדוקציית עלויות והוצאות יחד עם שיתוף פעולה עם יורשי העיזבון.

 

אפוטרופסות

משרדנו עוסק במקרים של אפוטרופסות ל"פסול דין" (אדם שלקוי שכל או עקב מחלת נפש אינו מסוגל להיות אחראי לענייני) וגם במקרי אפוטרופסות לאדם שאינו יכול, דרך קבע או זמנית, לטפל לענייניו, כולם או חלקם, ואין מי שהוסמך ויכול לדאוג להם במקומו. משרדנו מסייע לאנשים שנקלעו לאחד המצבים המחייבים מינוי אפוטרופוס ולמשפחותיהם לעבור בהצלחה את התלאות הרבות הללו בחיי המשפחה כעת.

הסכמי ממון

משרדנו עוסק בהכנת הסכמי ממון ועריכתם על שלל סוגיהם. במסגרת הכנתו, אנו משלבים את ההבנה והמקצועיות שלנו בנושאי דיני חוזים ודיני משפחה יחד עם הידע בנושאי נדל"ן,  שכן על פי רוב הינו חלק אינטגרלי  בנכסי הצדדים. אנו מציעים הכוונה לזוגות שטרם הגיעו להסדר או עמק השווה תוך גילוי רגישות גבוהה כלפי שני הצדדים ורצון כנה ואמיתי לסייע לאנשים להגיע לפתרון בנושאים רגישים כאלה.

תצהירים למטרות שונות

משרדנו עוסק בעריכה ,סיגנון ובדיקה של הסכמים, חוזים ותצהירים משפטיים כאלה או אחרים. בעת כל בדיקה של המסמך הנ"ל אנו מקפידים על הגדלת ראש וצפייה מראש של תרחישים שונים.

ליווי עסקי לחברות

משרדנו מסייע לחברות שונות להתמודד עם מנעד רחב של סוגיות משפטיות הניצבות בדרכן, בצורה הוגנת, יסודית ומקצועית ביותר.

כמו כן, הליווי השוטף מאפשר לכם, בעלי העסק, למנף את זמנכם כהלכה ולחסוך בעלויות מיותרות עקב ריכוז המטלות והסמכויות בידי גורם אחד ומרכזי.

הקמת חברה

הקמת חברה הוא תהליך מורכב המלווה במספר אספקטים אשר להם פן משפטי ופן כלכלי אשר משפיע באופן ישיר על פעילות עסק קיים. מעבר לרישום עסק כחברה פרטית או כחברה ציבורית מוטלת על בעלי השליטה בחברה האחריות לניהול ספרי חשבונות, אחריות על אחזקת מניות וניהול אחריות משפטית. הגוף האמון על רישום והקמת חברות במדינת ישראל הינו רשם החברות ועל גוף יחיד או עסקי שחובר לפעילות עסקית קיימת החובה להיות רשום ברשם החברות לפני תחילת הפעילות העסקית.

 

על מנת להקים חברה יש צורך באדם אחד לפחות שיוכל לשמש גם כדירקטור החברה וגם כבעל המניות במידת הצורך. החלק הביורוקרטי בהקמת חברה כולל מילוי טפסים בהם בקשה לרישום חברה והצהרת דירקטורים, תשלום אגרת רישום חברה ויצירת תקנון חברה מוסדר המכיל מידע אודות פעילות החברה, סייגים משפטיים שמה המלא שם החברה והצהרת פרטיות.

 

עורך דין חברות מיומן יוכל לסייע לכם ליהנות מתהליך הקמת חברה מזורז, מקצועי ונטול טעויות למען תחילת פעילות עסקית חלקה שתאפשר לכם להתמקד בפיתוח עסקי.

ניהול פעילות חברה שוטפת

משרדנו מציע לבעלי שליטה שרותים מקצועיים כגון ליווי וייצוג במשא ומתן למיזוג או תהליכי רכישה, חתימה על הסכמי הפצה ושיווק, מכירה ורכישת חברה, הסכמי השקעות והנפקת מניות.

פירוק חברה מרצון

משרדנו מנוסה בניהול תהליכי פירוק חברה מרצון הכולל טיפול מלא בנושא הביורוקרטי וביטול רישום החברה ברשם החברות על מנת למנוע צבירת תשלומים עבור אגרות רישום חברה.

 

השירותים המשפטיים שמעניק משרדנו בתחום דיני החברות והתאגידים כוללים בין היתר:

  • עורכי דין חברות מסייעים בטיפול ובהקמת חברות ותאגידים.
  • טיפול וייצוג בהסכמים לרכישת חברות, רכישת מניות, רכישת פעילויות של חברות, ועסקאות בין בעלי מניות.
  • טיפול וייצוג במאבקי שליטה ובסכסוכים בין בעלי מניות ושותפים לרבות: תביעות קיפוח (ועושק המיעוט), תביעה נגזרת, הגנה נגזרת, תביעות להרמת מסך ובקשות לפירוק חברה.
  • הכנת חוות דעת משפטיות בתחום דיני החברות והתאגידים.
  • עורכי דין חברות מסייעים במילוי דרישות הדיווח לרשם החברות.
  • טיפול במזכירות חברה.

גישור

משרדנו מסייע לצדדים המעורבים להגיע לידי הסכמה, עמק השווה, הנכון ביותר עבורם,תוך הבנת צרכי שני הצדדים.כמו כן, ישנו ערך גבוה על שמירת עצמאותו של כל צד בעת קבלת ההחלטות, ותיווך בין פתרון המחלוקות שבין הצדדים.

תביעות פינוי

פעמים רבות בעל נכס מוצא עצמו שבוי בידי שוכר שמפר את חוזה השכירות, או פולש לנכס שמסרב לפנות אותו. במקרים אלה לא רק שנגרם חסרון כיס מאחר ולא משולמים דמי שכירות של הנכס, אלא שאף מצטברים חובות לרשויות (ארנונה גז, מים, חשמל וכו’). אם לא די בכך, הרי שברוב המקרים המתגורר בנכס הופך להיות אדיש למצבו, ולא שומר עליו, כך שהנכס מתחיל להינזק, דבר שיצריך הוצאה כספית נוספת כדי להשיבו לקדמותו. ברור שמצב עגום זה מחייב טיפול מיידי ונחרץ, אחרת החובות ייערמו. כנגד שוכר שמפר את הסכם השכירות או מפולש שמסרב לפנות, אנו מנהלים תביעה לפינוי השוכר.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/mk_page_section]

מלאו את פרטיכם ועו"ד מטעמנו יחזור אליכם בהקדם