אודות

שיתוף:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on print

צור קשר

משרד אביתר חימי עו"ד וגישור הינו בעל ניסיון רב ובקיאות בכל הקשור לתחום המקרקעין על כל היבטיו לרבות: תמ"א 38, תביעות פינוי-בינוי, תכנון ובנייה, ליווי קבוצות רכישה, עסקאות מכר, הפקעות, בתים משותפים ליקויי בנייה ועוד.
הערכים המנחים את פעילות המשרד ואת עורכי דין מקרקעין הינם: מצוינות, התמדה, אנושיות, מקצועיות ומסירות ללא פשרות בדגש על עבודת צוות.
עו"ד אביתר חימי, מייסד ובעלים המשרד, הוא בעל תואר LL.B במשפטים ו M.B.A במינהל עסקים מטעם המכללה האקדמאית נתניה. כמו כן, הוא מגשר מוסמך ובוגר קורס מקצועי בתחום.
אביתר, בוגר התיכון הממ"ד "בר אילן" בנתניה. התמחה במשרד עו"ד יהודה חימי בנתניה. עבד במשרד עו"ד רמי ברנס. בעברו שותף מייסד במשרד עו"ד חימי-ריגלר ושות'. מדריך בקורס תיווך של רשם המתווכים בחברת "אנגלו סכסון", "רימקס".
משרדו של עו"ד אביתר חימי, ממוקם במרכז העיר נתניה. כיום נמצא המשרד תחת ניהולו המלא של עו"ד חימי, אשר מעניק את שירותיו ללקוחות עסקיים (משרדי נדל"ן, חברות עיסקיות וכדומה) וללקוחות פרטיים גם יחד.

יחד עם עו"ד חימי, נמצא צוות מסור המעניק שירות יעיל, מקצועי ומשפחתי, הן בשפה הצרפתית והן בשפה האנגלית.
הצוות כולל את עו"ד יוחאי שולמן, בעל תואר LL.B מטעם המכללה האקדמאית נתניה בהצטיינות.
יוחאי, בוגר הישיבה התיכונית "בני עקיבא" בנתניה וישיבת ההסדר קרני שומרון, התמחה במשרד עו"ד מנחם מאנדל בנתניה. לאחר סיום ההתמחות, עבד באופן עצמאי בתחום הנדל"ן במשרד פרטי בנתניה ולאחר מכן עבד במשרד עו"ד מולי-עבודי בנתניה. במקביל לעבודתו כעו"ד במשרד, יוחאי הינו שופט כדורסל בליגת העל. כחלק מהפעילות הציבורית הוולנטרית, משמש יוחאי כחבר האגודה לעידוד התיירות בנתניה וחבר בוועדת הביקורת של האגודה וכן כחבר בוועדת עיטור יקיר העיר נתניה.

למשרדנו מחויבות עמוקה להעניק ללקוחותינו את השירות המקצועי הטוב ביותר, תוך יעילות המבוססת על ראיה משפטית ומסחרית כוללת. אנו רואים את תפקידנו כשליחות ומאמינים בעבודה משותפת עם לקוחותינו. השקפתנו היא כי עלינו להציג בפני הלקוח את מכלול השיקולים והדפאו"ת (דרכי הפעולה האפשריות) וזאת על מנת להגיע לפתרון הנכון ביותר לסוגיה העומדת בפני הלקוח.

גישתנו הינה מעשית ועניינית מתוך שאיפה להגיע לפתרון הפשוט, המהיר והטוב ביותר.

היתרונות שלנו
מקצועיות
אנו יודעים בדיוק מה אנחנו עושים ומקפידים לעשות את זה הכי טוב שאפשר.
בנוסף, על מנת לתת את השירות המקצועי ביותר אנו מקפידים כל העת להתעדכן בחקיקה ובפסיקה חדשה וכמו כן מבצעים השתלמויות רבות בתחומי התמחותנו.

מתן יחס אישי ואדיב
אנו מאמינים כי לקוח מרוצה הוא לא רק לקוח שישכור את שירותינו בעתיד אלא גם כזה שימליץ עלינו לחבריו. לכן, מעבר לכך שאנו מקפידים על מתן שירות משפטי מקצועי, אנו אף פעם לא שוכחים כי מאחורי כל לקוח עומד בן אדם ומעניקים יחס אישי, נעים ואדיב.

טיפול מהיר, יעיל ואיכותי
תמיד נעניק לכל לקוח את הטיפול המשפטי הטוב והאיכותי ביותר בזמן הסביר וההולם ביותר.

קשיבות לצורכי הלקוח
אנו רואים בלקוחותינו שותפים מלאים לטיפול המשפטי וכפועל יוצא מכך אנו שמים דגש רב על קשיבות והבנה של צורכי הלקוח.

הגנה על האינטרסים של הלקוח
בכל משא ומתן ובכל תיק המתנהל בבית משפט יש לפחות שני צדדים. תמיד נשאף להשיג ללקוחותינו את הטוב ביותר ולוודא כי הצרכים והאינטרסים שלהם מוגנים היטב!

זמינות ונגישות
משרדנו שם דגש רב על זמינות ונגישות לקהל לקוחותינו כך שבכל עת אנו עומדים לרשותכם באמצעות מייל, פקס, טלפון ומכשיר נייד.

מענה מהיר
אנו מקפידים לחזור ללקוחותינו בהקדם האפשרי כך שבמידה ופניתם אלינו דרך האתר ו/או שלחתם אלינו מייל ו/או פקס ו/או התקשרתם אנו מבטיחים לשוב אליכם במהרה.

תחומי העיסוק של משרד עו"ד חימי כוללים:
מקרקעין (מכירה וקניית דירה, שכירות, טאבו, התנהלות מול רשות מקרקעי ישראל ועוד)
תמ"א 38/ פינוי בינוי
חוזים
ביצוע צווי ירושות/צוואות
ניהול עיזבונות
אפוטרופסות
הסכמי ממון
תצהירים למטרות שונות
הקמת חברות
ליווי עסקי לחברות
תביעות פינוי
גישור

השירות הינו מקצועי, יסודי ומהיר
משרד עו"ד חימי שם את שביעות רצון הלקוח בראש המעלה ולנגד עיניו. הוא מקפיד להעניק ללקוחותיו שירות אמין, מקצועי ומדויק. שירות זה, חוסך זמן ומאמץ רב ללקוח, הכל כדי שהפעולה המשפטית, תבוצע ביעילות אין קץ.
צרו קשר עם המשרד לקבלת שירותים משפטיים.

מלאו את פרטיכם ועו"ד מטעמנו יחזור אליכם בהקדם